KommuneProfilen ... Statistikk og Nøkkeltall for din kommune    

Skip Navigation Links
> Sysselsettingsandel og Arbeidsledighet  
Modulen rangerer kommuner og fylker mv etter nøkkeltall om Sysselsettingsandel og Arbeidsledighet. 
Datagrunnlaget er hentet fra Statistisk sentralbyrå.
Velg type region venstre valgboks nedenfor.
Velg fylke i høyre valgboks for å se kommuner bare innen valgt fylke
Sortering etter andre kolonner - klikk på kolonneoverskriften
Moduler for andre temaområder finnes fra den blå menyen ovenfor.
Flere og mer omfattende moduler om Arbeidsmarkedet på www.kommuneprofilen.no  
Skip Navigation Links
DinKommune
Sammenlikne
 
Velg type region  >>>
  Velg fylke >>>
 
 
 
 

  Sysselsettingsandel

 
Tabell 1.1. Sysselsatte per 100 innbyggere - etter aldersgruppe.  2018
Region/Kommune 
Sysselsatte per 100 innbyggere: 
I alt (Descending)
15-74 
15-19 
20-24 
25-39 
40-54 
55-66 
67-74 
20-66 
Bykle59,776,261,153,284,490,079,638,881,5
Nore og Uvdal56,875,555,085,284,387,278,343,083,7
Hornindal56,076,642,363,286,996,186,737,987,4
Åseral55,975,254,375,085,485,480,332,882,6
Øystre Slidre55,873,762,672,686,689,274,827,383,2
Hol55,472,447,554,487,788,372,835,781,1
Tromsø55,271,340,469,481,685,170,120,479,0
Førde55,073,844,662,884,288,779,127,582,0
Eidfjord54,975,019,176,187,889,172,352,182,8
Vang54,573,654,965,379,384,977,850,079,6
Sogndal54,572,438,457,682,290,880,331,781,0
Hemsedal54,473,033,360,881,886,178,535,580,8
Aurland54,371,146,076,983,785,073,423,280,8
Sigdal54,372,751,581,685,286,774,833,682,4
Bardu54,272,846,283,587,887,970,719,583,5
Røst54,170,236,478,384,485,874,520,881,4
Oslo54,169,326,565,581,079,065,520,476,3
Stranda54,073,253,066,584,688,981,521,283,6
Bjerkreim53,974,754,065,483,688,474,841,781,2
Midtre Gauldal53,872,845,982,484,886,970,228,881,8
Vinje53,872,054,469,583,688,573,826,481,0
Flatanger53,870,355,371,484,483,374,629,379,4
Gjerdrum53,771,532,969,284,288,474,418,382,5
Os53,770,239,871,683,887,277,825,281,8
Alvdal53,674,654,766,983,589,678,935,682,4
Tydal53,573,836,2102,680,889,574,236,982,8
Gol53,572,151,470,582,486,177,228,681,3
Finnøy53,573,951,568,982,688,676,536,181,2
Stryn53,473,045,266,485,688,079,331,082,8
Gjesdal53,372,942,668,682,385,975,822,780,8
Målselv53,371,245,774,485,085,370,025,580,0
Bodø53,370,237,767,382,386,370,217,979,2
Karasjok53,268,536,155,776,984,076,534,976,3
Hammerfest53,270,339,872,981,085,568,918,179,2
Hægebostad53,274,352,369,485,687,171,640,081,4
Vindafjord53,272,857,667,682,287,274,428,180,3
Klepp53,172,449,170,782,584,672,822,780,2
Nord-Aurdal53,170,155,369,183,684,972,028,279,4
Lom53,071,043,461,187,686,973,932,580,5
Hobøl52,969,536,566,381,181,271,122,477,7
Gausdal52,870,839,571,283,688,573,624,881,4
Tynset52,871,241,462,284,488,575,031,980,6
Time52,772,448,171,082,186,172,822,480,3
Vestre Slidre52,770,847,271,885,885,770,132,779,7
Fet52,771,134,768,681,987,673,216,481,0
Nannestad52,769,830,873,483,083,666,219,879,1
Roan52,770,537,578,688,986,565,042,279,3
Snillfjord52,771,353,379,085,784,770,828,180,2
Rælingen52,670,732,667,082,986,570,616,580,3
Frøya52,669,646,474,880,683,462,023,176,7
Skodje52,672,049,873,382,688,171,116,280,7
Jølster52,573,947,766,984,689,880,830,083,5
Kvitsøy52,574,037,5103,884,897,369,121,487,0
Granvin52,571,664,955,493,786,971,522,080,7
Røros52,569,558,364,183,590,072,420,480,2
Nittedal52,471,129,164,684,288,372,519,881,6
Sør-Varanger52,467,950,370,582,883,760,514,776,4
Sørum52,471,331,867,382,887,470,520,080,8
Valle52,368,848,660,678,487,170,733,377,2
Balestrand52,370,140,861,482,186,673,034,878,3
52,373,055,073,882,385,371,224,680,0
Trondheim52,267,628,059,579,084,369,416,376,1
Austevoll52,273,645,981,587,286,173,627,683,1
Rennesøy52,272,040,868,982,387,173,621,181,0
Ål52,271,039,170,083,289,574,529,681,4
Nes52,269,051,766,777,285,773,330,878,1
Gulen52,170,839,569,686,287,772,533,980,8
Luster52,072,437,467,784,887,980,229,982,7
Lærdal52,068,832,862,281,090,574,628,280,3
Røyken52,070,234,464,083,886,072,219,280,4
Gaular52,072,441,264,185,388,577,731,982,1
Sola52,070,939,465,981,584,670,120,178,5
Ålesund51,969,039,763,680,784,870,320,077,8
Naustdal51,971,948,771,583,288,778,123,082,4
Norddal51,972,351,274,277,692,477,035,382,1
Lørenskog51,968,630,267,981,585,668,915,478,9
Eide51,871,547,064,582,388,872,532,580,2
Sykkylven51,869,940,958,282,588,276,222,980,5
Flesberg51,869,742,173,577,987,875,527,580,1
Kautokeino51,868,640,662,977,080,771,239,175,5
Suldal51,872,051,069,785,188,273,530,881,3
Skaun51,772,636,071,186,287,170,521,881,9
Bergen51,767,829,962,379,682,669,317,476,3
Lillehammer51,768,534,162,482,287,472,320,878,9
Ullensaker51,769,233,772,080,783,865,516,678,2
Sirdal51,771,443,668,682,288,179,621,682,2
Lesja51,671,438,276,181,590,278,230,782,9
Øyer51,668,631,167,979,186,573,524,378,9
Hole51,669,735,166,483,885,667,826,379,1
Skedsmo51,568,531,569,581,583,468,214,978,3
Utsira51,568,725,086,774,296,863,435,378,0
Lierne51,569,533,954,787,090,371,646,279,9
Eid51,571,141,263,583,688,776,128,181,1
Røyrvik51,573,225,052,297,489,980,534,585,8
Rollag51,469,662,669,976,385,874,527,478,0
Nissedal51,470,548,676,581,484,773,727,679,9
Rømskog51,470,838,393,388,385,873,620,683,1
Smøla51,469,055,973,686,085,764,024,778,1
Voss51,470,944,469,283,986,575,524,881,1
Selbu51,470,447,873,183,087,871,225,380,3
Nes51,467,729,567,081,783,168,121,377,6
Gloppen51,371,139,961,585,789,779,727,482,7
Flå51,370,151,676,781,884,565,336,477,5
Lier51,368,834,761,180,485,372,519,778,6
Klæbu51,270,027,868,681,887,271,720,580,2
Vågå51,269,642,069,586,385,872,525,680,4
Overhalla51,271,739,473,386,685,974,023,581,8
Fræna51,269,338,465,083,285,973,321,479,9
Båtsfjord51,264,843,167,574,081,062,119,373,2
Kviteseid51,266,930,471,379,383,269,527,077,0
Sandnes51,269,237,464,580,383,767,517,577,3
Vik51,272,136,068,481,690,780,038,082,7
Lunner51,167,632,372,480,984,866,920,678,0
Træna51,167,032,180,668,685,174,211,477,2
Ås51,067,533,656,175,784,972,921,675,0
Krødsherad51,068,841,367,084,682,769,223,978,1
Alta51,067,744,468,380,581,362,820,775,5
Hitra51,067,244,374,681,084,662,319,077,2
Bærum51,069,933,253,680,886,675,922,479,4
Tokke50,968,240,769,682,085,070,326,077,9
Tolga50,969,725,673,582,085,382,118,682,1
Sula50,971,241,364,284,187,272,319,380,7
Våler50,969,135,768,583,581,566,518,877,8
Masfjorden50,872,240,867,786,990,481,124,284,1
Hyllestad50,868,141,485,773,488,175,225,381,1
Høylandet50,872,853,683,182,490,976,235,583,8
Molde50,867,840,457,979,886,073,120,577,6
Enebakk50,867,936,467,182,182,966,318,177,7
Stavanger50,867,030,959,178,882,467,316,575,4
Melhus50,869,430,471,382,986,470,818,880,3
Ullensvang50,870,741,767,282,987,978,328,681,8
Nesodden50,768,531,564,579,685,571,721,378,5
Frogn50,767,334,857,780,785,472,620,478,2
Vikna50,769,441,568,881,485,068,825,078,3
Ørskog50,767,644,173,376,281,975,227,977,7
Ørland50,767,939,478,180,082,165,521,576,8
Flora50,667,835,859,479,685,271,324,077,0
Oppdal50,668,545,568,681,686,169,723,478,6
Skiptvet50,667,334,470,580,485,665,121,377,7
Berlevåg50,664,545,355,680,383,567,916,575,4
Vågan50,567,348,866,978,682,665,025,775,4
Leikanger50,569,236,153,886,891,078,918,982,7
Malvik50,568,328,663,281,886,167,317,178,6
Asker50,469,133,355,077,986,875,623,078,6
Ski50,468,831,264,181,686,171,017,379,4
Etnedal50,469,947,675,080,089,572,127,980,8
Øvre Eiker50,467,234,569,280,682,366,220,576,7
Åfjord50,468,238,468,680,786,868,429,878,0
Skjåk50,467,530,861,281,383,375,935,378,5
Stordal50,469,343,950,087,186,070,237,577,5
Etne50,470,451,867,284,686,571,419,080,2
Fusa50,369,142,061,885,987,670,028,979,4
Sør-Fron50,367,941,568,181,785,369,524,278,6
Hjelmeland50,371,441,379,184,087,474,630,882,1
Selje50,367,736,965,683,487,469,726,878,2
Ørsta50,368,939,165,983,385,670,222,778,9
Ringsaker50,367,140,468,181,182,867,918,877,1
Giske50,370,337,661,382,188,474,219,480,2
Randaberg50,369,338,466,179,786,269,018,578,1
Vefsn50,367,438,867,782,984,669,317,578,3
Eidsvoll50,366,936,267,782,281,462,817,076,3
Bokn50,268,434,878,278,391,370,218,281,2
Berg50,268,458,787,276,383,364,030,175,3
Audnedal50,270,647,466,079,385,572,130,678,5
Vestnes50,266,834,766,381,784,169,219,677,4
Hemne50,268,240,968,887,485,568,420,479,4
Sørreisa50,266,838,967,183,383,567,019,577,4
Meland50,269,832,069,884,884,669,719,280,3
Ulstein50,167,436,555,979,085,269,917,477,0
Ringebu50,167,341,772,284,783,568,321,578,7
Vågsøy50,169,650,859,083,887,170,624,178,3
Stord50,168,038,464,981,284,371,014,978,1
Aurskog-Høland50,166,932,571,681,183,164,820,377,2
Oppegård50,168,930,756,482,588,573,818,880,3
Rauma50,168,846,162,183,186,670,124,878,7
Folldal50,068,132,964,482,687,076,930,480,4
Levanger50,068,037,466,080,885,170,818,178,0
Nordkapp50,064,143,164,574,681,062,725,272,4
Surnadal49,967,340,268,181,187,370,818,978,8
Rødøy49,968,142,370,188,285,363,139,577,6
Tana49,964,335,570,975,882,366,322,175,0
Kvam49,969,650,262,783,087,172,024,179,4
Fjell49,967,032,768,379,382,866,515,076,7
Osterøy49,868,136,073,082,583,568,919,578,6
Nærøy49,867,247,666,380,183,267,123,776,2
Namsos49,867,140,566,179,685,269,421,077,3
Siljan49,866,837,372,877,984,469,615,377,6
Os49,868,635,269,682,084,168,617,378,7
Odda49,767,142,667,980,384,869,616,177,5
Trøgstad49,765,936,163,878,679,866,625,574,6
Grong49,768,942,659,980,684,977,828,578,9
Vestby49,767,332,961,182,284,967,319,178,3
Sortland49,766,241,463,180,283,363,821,775,2
Nesset49,767,348,260,780,084,867,828,276,0
Tinn49,764,842,962,579,584,066,222,375,7
Hattfjelldal49,768,545,262,878,991,268,833,578,9
Rana49,766,339,670,481,784,163,313,276,5
Haram49,768,041,660,881,685,269,820,577,6
Gjemnes49,667,032,167,480,085,575,727,479,5
Harstad49,666,241,564,979,283,666,018,075,8
Kongsberg49,666,229,758,780,684,166,819,676,4
Jevnaker49,665,935,873,282,481,463,317,276,3
Nedre Eiker49,666,033,065,079,181,865,515,975,8
Værøy49,666,744,171,769,984,869,421,775,5
Averøy49,666,733,264,582,383,169,124,377,2
Østre Toten49,566,037,571,680,282,966,118,776,6
Solund49,567,031,957,183,186,472,727,578,2
Vestre Toten49,565,336,872,382,280,164,317,476,0
Gamvik49,461,538,967,170,580,256,315,570,0
Eigersund49,466,741,265,680,383,165,918,876,2
Nord-Fron49,466,346,272,280,484,267,721,577,3
Askøy49,468,132,268,483,284,366,212,878,8
Spydeberg49,466,436,865,179,183,467,521,576,6
Fyresdal49,466,828,961,875,585,876,126,277,9
Rindal49,468,648,361,880,991,473,119,880,5
Tysvær49,468,940,467,283,286,568,217,379,4
Vadsø49,464,839,158,181,283,665,313,775,4
Gran49,365,841,968,979,381,166,422,575,4
Sande49,366,133,370,580,283,668,120,677,3
Vanylven49,366,346,558,183,184,771,129,076,9
Orkdal49,366,740,567,981,883,465,518,676,8
Snåsa49,369,039,959,884,289,574,125,980,2
Årdal49,366,540,363,184,588,065,59,378,0
Skjervøy49,366,247,970,382,878,863,620,375,5
Aure49,366,238,568,079,886,068,023,977,4
Strand49,268,236,765,681,085,168,120,077,9
Sør-Aurdal49,167,552,071,778,380,972,429,576,9
Fitjar49,167,146,060,279,582,971,719,276,4
Sør-Odal49,163,638,263,178,480,162,321,273,1
Haugesund49,164,733,059,678,080,364,714,273,9
Herøy49,166,740,262,780,583,167,520,876,3
Porsanger49,163,040,359,879,282,360,721,672,6
Gjøvik49,064,635,760,477,882,066,319,074,2
Agdenes49,068,647,156,382,986,175,523,678,8
Dovre49,066,242,958,580,586,966,627,476,2
Stjørdal49,066,435,566,581,682,867,717,377,1
Forsand49,068,632,674,179,184,772,932,079,2
Farsund48,966,447,867,281,682,467,218,676,7
Jondal48,967,340,970,287,487,372,319,781,4
Lenvik48,966,142,166,782,282,763,618,375,9
Modum48,965,133,266,479,381,065,522,175,0
Øksnes48,964,237,069,572,478,967,224,973,1
Moskenes48,964,719,263,375,378,077,520,475,7
Sunndal48,965,231,557,279,987,566,018,175,8
Søgne48,866,242,866,176,883,164,119,574,9
Fauske48,864,741,369,579,582,463,915,875,2
Nordre Land48,864,938,872,481,579,365,022,075,1
Alstahaug48,864,537,760,679,184,266,615,675,6
Bømlo48,867,141,561,882,084,768,017,477,4
Drammen48,865,031,266,778,378,965,516,074,6
Flakstad48,864,829,865,678,878,270,332,374,4
Grane48,867,550,957,783,185,769,420,877,9
Brønnøy48,765,434,959,477,384,067,220,275,1
Ringerike48,764,434,561,978,181,464,418,474,1
Løten48,764,730,164,979,681,465,820,175,1
Hamar48,764,931,661,579,682,668,218,275,6
Marnardal48,665,930,766,979,477,869,827,375,0
Sveio48,667,035,464,182,883,266,420,977,1
Stange48,664,931,164,280,582,164,418,675,2
Lindås48,666,132,964,782,784,367,816,977,8
Namdalseid48,567,250,568,674,590,170,322,377,7
Hjartdal48,566,834,083,078,385,665,932,077,5
Seljord48,565,839,360,481,684,066,026,776,0
Samnanger48,565,638,867,881,380,772,416,277,1
Askvoll48,568,145,954,481,386,775,729,478,6
Holtålen48,566,447,675,883,385,863,814,877,8
Balsfjord48,565,549,873,780,579,663,621,875,1
Lurøy48,567,635,665,787,283,465,422,577,7
Sandøy48,566,846,257,475,890,768,920,077,4
Sømna48,565,733,165,578,282,167,030,275,3
Sauda48,467,844,169,382,785,467,212,477,8
Saltdal48,465,339,375,781,184,365,917,077,4
Råde48,465,333,468,378,183,265,920,376,0
Birkenes48,467,635,469,980,783,565,718,477,3
Elverum48,464,733,165,678,981,064,720,074,7
Verdal48,464,237,966,677,982,565,816,275,1
Kristiansand48,364,332,257,076,579,965,718,072,6
Rygge48,363,936,061,378,080,463,518,173,7
Kvinnherad48,266,441,666,881,784,367,919,677,3
Vegårshei48,266,137,660,079,877,767,727,174,0
Storfjord48,261,944,461,179,583,062,420,773,3
Lund48,266,841,071,080,379,370,021,976,1
Høyanger48,264,933,370,878,784,366,319,276,1
Volda48,265,232,849,876,986,373,220,574,9
Rakkestad48,164,333,566,680,776,664,726,473,6
Rennebu48,165,538,276,778,684,369,025,677,7
Engerdal48,163,921,364,877,982,972,434,176,7
Narvik48,164,543,667,177,582,259,715,273,1
Vestvågøy48,165,240,167,876,780,666,322,674,3
Frosta48,166,051,170,475,783,267,223,675,2
Fosnes48,165,843,363,674,783,071,432,975,3
Hamarøy48,164,032,768,882,084,867,223,176,6
Tysnes48,066,338,084,279,087,165,924,378,3
Hurum48,062,835,557,874,683,066,017,774,1
Vennesla48,064,933,362,777,679,263,617,973,4
Hurdal47,965,142,475,582,078,063,121,474,6
Nesna47,964,034,670,975,678,067,522,273,8
Inderøy47,965,135,766,077,487,868,119,977,0
Lillesand47,965,537,757,778,483,166,519,875,1
Lebesby47,862,646,368,082,176,953,716,871,3
Dønna47,863,327,170,975,686,066,826,375,9
Sel47,864,340,857,079,582,766,123,074,2
Leka47,864,522,761,175,386,974,825,377,1
Froland47,864,437,264,277,176,959,625,372,1
Sund47,865,831,264,980,381,564,617,575,8
Radøy47,864,831,171,179,081,864,018,975,3
Trysil47,764,131,562,979,381,066,725,974,8
Åmot47,762,525,161,178,182,561,719,272,9
Fjaler47,765,927,956,882,788,672,034,979,0
Ulvik47,766,954,760,778,882,072,723,576,5
Hareid47,765,234,159,277,582,068,218,174,7
Tingvoll47,665,338,754,180,985,667,022,975,9
Karlsøy47,662,740,468,575,478,163,529,071,7
Midsund47,667,244,461,184,584,966,924,777,2
Karmøy47,665,033,864,580,881,661,914,075,1
Bygland47,662,522,957,678,177,967,929,472,9
Sokndal47,667,040,359,482,382,767,121,576,0
Kvinesdal47,665,136,667,780,079,663,417,974,3
Steinkjer47,664,737,666,176,383,367,317,075,0
Osen47,564,839,271,986,483,168,024,477,3
Songdalen47,564,733,568,174,677,663,820,972,7
Nome47,563,337,562,876,280,764,320,873,0
Flekkefjord47,565,238,160,177,682,767,421,374,8
Nordreisa47,463,836,665,981,777,764,021,874,1
Grimstad47,463,637,158,575,580,462,917,872,3
Namsskogan47,466,136,761,185,786,069,422,278,1
Marker47,463,646,762,975,280,263,627,372,6
Lyngdal47,365,645,368,678,281,464,118,575,1
Aremark47,363,835,281,678,076,264,728,473,2
Porsgrunn47,362,731,259,776,081,662,613,672,9
Meldal47,264,741,566,080,379,864,922,674,4
Salangen47,261,226,667,574,184,866,017,974,7
Hadsel47,263,339,363,575,984,163,815,674,0
Eidsberg47,262,932,263,375,877,863,621,872,3
Bamble47,162,135,664,777,980,263,914,273,5
Søndre Land47,162,233,366,776,378,062,021,571,8
Sauherad47,063,031,959,774,077,664,730,971,2
Andøy47,063,645,866,476,881,964,520,273,8
Skien47,062,530,460,876,579,663,615,472,8
Gildeskål47,063,045,666,079,680,665,816,574,2
Aukra46,965,236,854,179,184,469,518,276,1
Kristiansund46,961,636,759,676,579,759,613,671,7
Evje og Hornnes46,964,953,664,975,879,263,723,572,7
Steigen46,962,637,257,675,078,170,325,372,9
Kvæfjord46,861,939,751,274,080,464,625,671,0
Kåfjord46,863,549,075,279,376,862,322,473,2
Vega46,863,429,364,971,580,467,735,372,7
Lindesnes46,764,238,169,179,478,064,022,874,0
Meløy46,663,735,459,675,582,867,020,374,0
Halsa46,663,943,962,779,378,369,727,374,4
Vardø46,658,339,854,372,977,853,514,067,4
Lyngen46,662,845,269,571,680,670,422,574,2
Kvænangen46,663,649,364,681,376,863,025,473,0
Austrheim46,563,034,564,078,182,968,212,176,0
Mandal46,562,941,061,276,479,561,218,172,1
Iveland46,564,029,673,976,473,464,322,372,0
Våler46,561,136,475,075,074,164,223,471,3
Bremanger46,464,733,357,479,885,970,520,476,9
Leirfjord46,464,421,167,778,181,664,423,274,4
Hvaler46,459,031,661,279,479,861,919,971,8
Fredrikstad46,361,431,160,975,177,660,116,270,8
Drangedal46,362,031,461,878,579,461,222,372,1
Modalen46,365,969,257,171,085,956,130,070,6
Måsøy46,261,031,574,073,181,157,220,171,5
Bjugn46,264,233,772,082,378,461,920,874,4
Øygarden46,263,130,764,278,880,659,819,273,1
Nord-Odal46,060,839,568,079,877,359,217,071,6
Hemnes46,063,136,167,079,882,861,515,274,6
Vaksdal46,064,936,662,178,982,664,516,774,5
45,960,631,139,171,980,667,427,467,8
Gjerstad45,960,835,770,472,475,658,426,369,6
Askim45,960,929,362,177,076,158,918,170,8
Åsnes45,861,132,969,475,275,562,626,571,1
Beiarn45,862,728,881,876,684,464,222,075,0
Vevelstad45,760,158,639,472,690,359,220,370,9
Notodden45,561,428,856,673,476,867,019,371,0
Meråker45,461,435,353,374,781,462,620,271,6
Herøy45,461,543,554,972,178,565,117,770,2
Moss45,460,530,660,474,577,260,014,570,7
Arendal45,460,633,157,673,377,959,914,670,0
Nesseby45,360,36,758,177,480,668,121,073,8
Rendalen45,261,135,556,678,980,163,929,671,9
Åmli45,261,641,763,871,777,562,322,070,4
Tjeldsund45,162,553,769,578,678,962,018,873,1
Sarpsborg45,060,129,264,475,775,756,614,170,0
Eidskog45,058,934,266,671,075,958,919,968,5
Kragerø45,059,331,358,074,879,359,319,170,4
Grue44,858,438,662,871,077,161,819,869,3
Skånland44,860,537,456,277,378,959,622,370,4
Risør44,759,234,253,274,278,163,017,770,2
Loppa44,759,632,660,069,775,164,325,068,9
Sørfold44,760,730,380,784,380,361,312,575,7
Tvedestrand44,759,143,059,173,273,661,615,468,7
Hasvik44,759,025,573,765,476,151,922,266,4
Lødingen44,760,529,864,972,877,265,124,470,9
Kongsvinger44,458,730,561,875,176,657,516,769,4
Tranøy44,462,037,676,380,382,360,519,673,9
Dyrøy44,359,052,271,976,275,757,518,869,3
Halden44,358,726,757,874,476,056,814,868,8
Torsken44,360,246,372,275,775,358,317,070,4
Bindal44,261,021,754,784,385,265,522,374,8
Stor-Elvdal44,159,530,466,774,673,658,625,768,3
Gratangen43,758,932,964,376,274,063,915,470,5
Kvalsund43,657,833,396,281,367,558,919,970,6
Fedje43,661,17,388,266,188,357,424,574,6
Ibestad43,158,629,170,677,382,657,221,971,7
Tysfjord43,057,339,364,875,475,750,117,066,7
42,258,744,756,672,278,258,415,968,4
Verran42,258,424,765,872,277,458,116,169,1
Ballangen41,054,837,668,070,576,748,216,165,1
Lavangen40,958,329,265,579,675,158,316,470,5
Evenes40,654,331,858,668,376,254,617,765,8